Sunwaves Festival SW 23 de 1 mai în Mamaia Nord

Sunwaves Festival SW 23 se desfaşoară în acest weekend prelungit în Mamaia Nord. Zi şi noapte scena este activă  cu următorii artişti: Abelle, Adam Shelton, Alexandra, Amir Javasoul, Andrei Ciubuc, Apollonia, Arapu, Argenis Brito, Barac, Bella Sarris, Bill Patrick, Binh, Cally, Cap, Cezar, Chad Andrew, Charlie, Craig Richards, Crihan, Dan Andrei, David Gtronic, Derek, DeWalta, Dragos Ilici, Dubtil, Faster, Floog (live), Gescu, Guti (live), Hector, Herodot, Hugo Bianco, Ion Ludwig, Jamie Jones, Javier Carballo, Jay Bliss, Jesse Calosso, Joey Daniel, Kozo, Lamache, Lee Burridge, Leon, Livio & Roby, Lizz, Loco Dice, Magda, Maher Daniel, Mahony, Marc Antona, Marco Carola, Margaret Dygas, Melchior Productions Ltd (live), Mihigh, Negru, Neverdogs, NuZau, Olga Korol, Peggy Gou, Petre Inspirescu, Piticu, Praslea, Priku, Randall M, Raresh, Rhadoo, Ricardo Villalobos, Sahau (live)
Sammy Dee, Sedee ,Sepp ,Seth Troxler, SIT, Sonja Moonear, Subb-an, Sublee, Suciu, tINI, Tulbure, Vera, Vlada, Yaya
Zip,

Programul pe zile îl găsiţi mai jos:

26.04 Thursday night time: Derek, Lizz, Loco Dice, Mahony, Sedee, Yaya

27.04 Friday day time: Jay Bliss, Lee Burridge, Maher Daniel, Margaret Dygas, Olga Korol, Piticu, Sahau (live), Suciu, Vera

27.04 Friday night time: Abelle, Adam Shelton b2b Subb-an, Andrei Ciubuc, Binh, Craig Richards b2b Seth Troxler, Crihan, Dragos Ilici, Joey Daniel, Neverdogs, Peggy Gou, Petre Inspirescu, Raresh, Rhadoo, Sammy Dee, Tulbure

28.04 Saturday day time: Arapu, Argenis Brito, Cally, Charlie, Faster, Floog(live), Ion Ludwig, Jamie Jones, Jesse Callosso, Melchior Productions Ltd (live), Sonja Moonear

28.04 Saturday night time: Amir Javasoul, Apollonia, DeWalta, Hugo Bianco, Lamache, Leon, Livio&Roby, Marco Carola, NuZau & Sepp, Ricardo Villalobos, SIT, Sublee

29.04 Sunday day time: Alexandra, Bella Sarris, Dan Andrei, Magda, Marc Antona, Mihigh, Negru, Vlada, Zip

29.04 Sunday night time: Chad Andrew, Dubtil, Petre Inspirescu, Rhadoo, tINI & Bill Patrick

30.04 Monday day time: Barac, Cap, David Gtronic, Gescu, Guti(live), Herodot, Javier Carballo, Priku, Randall M

30.04 Monday night time: Hector, Kozo, Praslea & Cezar

About Dan Barbu

Top Contributor [email protected] www.facebook.com/plimbare.ro

View all posts by Dan Barbu →

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.